KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7428023
nr 742 8023
Spence Smith, skogsglänta med häst och kvinna, signerad Spence Smith, ramens innermått: 92x72
Kondition: 1st mindre duklagning
Utrop:
5.000 kr
Såld:
8.000 kr
tisdag 13 mars 2012
kl 09:32:31
- Klassiska